Skip to main content
Partonat Burmistrza MiG Bodzentyn
Łysica wciąż niepokonana! Łysica Bodzentyn – Klimontowianka 1:1 - zdjęcia

28 kwiecień 2024

W 25. kolejce RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej, Łysica Bodzentyn podejmowała na własnym boisku gości z Klimontowa. Pierwsza połowa spotkania niemal w całości należała do drużyny Klimontowianki, która wysoko zawiesiła poprzeczkę i przeważała przez pierwsze 45 minut, zdobywając bramkę na 1:0 w 38. minucie. Nasi zawodnicy zeszli na przerwę z jednobramkową stratą, lecz tuż po wznowieniu gry, w 46. minucie, Szymon Czerwiak zdobył wyrównującą bramkę dla Łysicy Bodzentyn.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Łysica Bodzentyn jako jedyna drużyna w tabeli nie przegrała w rundzie wiosennej, a dzięki znakomitej postawie zajmuje aktualnie 5. miejsce w tabeli RS Active IV Ligi Świętokrzyskiej. Zapraszamy na zdjęcia z meczu z Klimontowianką Klimontów.