Wola/Siekierno/Sieradowice/Psary - Kielce
Przewoźnik: PKS Bodzentyn tel. 607-669-957 (aktualne od 10.07.2023)
Wola Szczygiełkowa - Bodzentyn - Kielce (przez Ciekoty, Cedzynę): 4:20, 5:15, 6:10, 6:50S 8:30, 10:10, 12:10, 13:20, 14:30, 15:50
Soboty: 5:30Z, 8:30, 12:10, 16:10
Niedziele: 5:30Z, 8:30, 12:10
Kielce - Bodzentyn - Wola Szczygiełkowa (przez Ciekoty, Cedzynę): 7:05, 9:10, 11:00, 12:20, 13:30, 14:50, 15:20, 16:10, 17:15, 19:05, 21:20.
Soboty: 7:05Z, 10:35, 15:20, 17:30, 19:05
Niedziele: 7:05Z, 10:35, 19:05
Z - kursuje przez ul. Grundwaldzką - szpital, S - kursuje w dni nauki szkolnej
Przewoźnik: PKS Bodzentyn tel. 607-669-957 (aktualne od 10.07.2023)
Psary Kąty - Kielce (przez Ciekoty, Masłów): 6:20. Kursuje w dni robocze
Kielce - Psary Kąty (przez Ciekoty, Masłów): 14:10 Kursuje w dni robocze
Błędy w rozkładach prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dziękujemy za pomoc